Проєкт обговорення професійного стандарту на групу професій “Вчитель-логопед”, “Логопед”, “Терапевт мови і мовлення”

Проєкт обговорення професійного стандарту на групу професій “Вчитель-логопед”,
“Логопед”, “Терапевт мови і мовлення”

logoped klipart 2x 2 750x350

Повідомлення про публічне обговорення проєкту професійного стандарту на групу професій “Вчитель-логопед”, “Логопед”, “Терапевт мови і мовлення”.

З Днем Святого Миколая та з Днем Збройних Сил України!

Шановні студенти, колеги!

З найщирішими побажаннями добра, здоров'я та радості вітаємо вас з чудовими святами!

Нехай ваш день буде наповнений теплом та невимовною радістю, як подарунок від самого Святого Миколая.

Відвідування студентами гуртожитку для людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень і спільно з ними виготовили окопні свічкі для військових

Шановні Драгоманівці!

Сьогодні, 4 грудня наші студенти відправилися в гуртожиток для людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень і спільно з ними виготовили окопні свічкі для військових.

Розбудова інклюзивної освіти в Україні питання, яке було обговорено на засіданні Вченої ради - 30 листопада 2023 року

Навчання в інклюзивному середовищі допомагає людині з інвалідністю не тільки здобути якісну вищу освіту, а й інтегруватися у соціальне середовище, здобути впевненість у собі, всебічно розвинути свої здібності, підготуватись до гідного працевлаштування.

01 грудня 2023 року студенти спеціальності 053 Психологія (спеціальна, клінічна) відвідали Багатопрофільний наркологічний комплекс «Ренесанс-Київ» в рамках практичної підготовки

Здобувачі першого рівня вищої освіти за освітньою програмою "Психологія (спеціальна, клінічна)" (куратор - доцент кафедри спеціальної психології та медицини Григоренко Т.В.) продовжують знайомитися з майбутньою спеціальністю.

Вітаємо студентів ФСІО у Фіналі дебюту !

Вітаємо вас, шановні студенти, з виходом у фінальний дебют! Це визначальний момент у студентському житті, і ми пишемося вашими досягненнями та впертістю, яку ви проявили на цьому шляху.

Волонтерський сектор відвідав "Дарницький будинок-інтернат"

Шановні Драгоманівці!

🕊24 листопада, волонтерський сектор, а саме студенти першого курсу Яковенко Діана, Літвінова Катерина та Радзієвська Анна з головою сектору Грикун Марією відвідали "Дарницький будинок-інтернат".

Подяка студентському самоврядуванню ФСІО від ректора Андрущенка В.П.!

Вітаємо Студентське самоврядування ФСІО УДУ імені Михайла Драгоманова Катерину Буц з отриманням подяки за плідну діяльність Факультету спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова !

402278316 239689459125046 2211953327353634150 n
#фсіонайкращі #нашіthebest

З днем студента!

👨‍💻Шановні студенти!👩‍💻

🎊Вітаю вас з чудовим святом - Днем студента! 🤗 Це особливий час, коли ви завершуєте один етап свого життя і дістаєтеся до нових викликів та досягнень. Вибравши цей шлях, ви обрали не навчання, але й можливість тільки розвиватися, вдосконалювати свої навички та формувати свою особистість.

X

Main Menu