Наказ ректора університету №637-П від 9 червня 2022 року

Наказ ректора університету №637-П від 9 червня 2022 року «Про особливості роботи окремої категорії працівників НПУ імені М.П. Драгоманова».

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», Кодексу законів про працю України, приймаючи до уваги значне скорочення видатків Державного бюджету України на освіту за програмою 2201160, виконання заходів індивідуальних планів роботи, запланованих на 2021-2022 навчальний рік.

НАКАЗУЮ:
1. У зв’язку з запровадженням в Україні правового режиму воєнного стану, що не дає можливості виконання в повному обсязі роботи за укладеними трудовими договорами (контрактами), враховуючи закінчення навчального року, перебування студентів на канікулах, необхідності зміни істотних умов праці науково-педагогічних, педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу Університету, тимчасово з – 25.07.2022 по 26.08.2022 р. встановити їм режим роботи на умовах неповного робочого часу: 2 години на тиждень з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.


2. Деканам факультетів до 01.07.2022 р. подати на затвердження ректору Університету графіки роботи зазначеної категорії працівників.


3. Начальнику центру по роботі з персоналом - начальнику відділу кадрів Жижко Т.А.:


3.1. спільно з деканами факультетів повідомити до 20.06.2022 р. науково-педагогічних, педагогічних працівників та навчально-допоміжний персонал Університету про зміну істотних умов праці, а саме про встановлення режиму неповного робочого тижня. Працівникам, яких немає можливості ознайомити під підпис, надіслати повідомлення електронною поштою чи іншим засобом комунікації;
3.2. письмово попередити працівників, що в разі відмови від продовження роботи в нових умовах у зв’язку зі зміною істотних умов праці в період дії воєнного стану трудовий договір з ними буде припинено на підставі пункту 6 ст. 36 КЗпП України;
3.3. наказ розмістити на сайті Університету.


4. Головному бухгалтеру Ярославській Л.П. оплату праці зазначеній категорії працівників проводити пропорційно відпрацьованому часу в режимі неповного робочого тижня.


5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи професора Вернидуба Р.М. та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професора Корця М.С.


Ректор університету В.П. Андрущенко