КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ

016 Спеціальна освіта
016.01 Логопедія

Логопед... Логопед не лікує, він навчає, його завдання – корекція, компенсація порушень мовлення до умов навколишнього середовища. Логопед повертає людині розкіш спілкування, дає можливість успішно навчатися та самореалізовуватися.
Переглянути

016 Спеціальна освіта
016.02 Олігофренопедагогіка
016.03 Ортопедагогіка

Всі ми різні, особливі і всі ми люди! На долю осіб з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, але долаючи труднощі, вони виявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Щоденна підтримка й допомога олігофренопедагога – вияв милосердя, людяності та любові до них.
Переглянути

016 Спеціальна освіта
016.04 Сурдопедагогіка

Діти з порушенням слуху... Говорити з ними – усно, міміко-жестово або дактильно, дати можливість почути близький світ і далекий всесвіт, впливати на їхню долю, вибір життєвого шляху вміє та допоможе СУРДОПЕДАГОГ. Сурдопедагог виховує всебічно розвинену особистість, допомагає людині зі слуховою депривацією почуватися вільною та щасливою по життю.

Переглянути

016 Спеціальна освіта
016.05 Тифлопедагогіка

Світ, якого не бачать, але в якому почуваються впевнено завдяки старанням ТИФЛОПЕДАГОГА. Щодня відчувати, що дитина просунулась у розвитку, навчилась новому, готується жити самостійно й при цьому цінує допомогу – особливе професійне щастя тифлопедагога.

Переглянути

053 Психологія
(спеціальна, клінічна)

Якщо Ви цікавитесь психологією, любите дітей і хочете змінити світ на краще – вам до нас. Психолог – не проста, ювелірна робота, завдяки якій душі людей виблискують діамантовим сяйвом. Психолог – професія, яка орієнтована на живе спілкування, цінність якого в сучасному світі беззаперечна.

Переглянути