ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ, ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ, ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ

Кафедра спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова запрошує познайомитися ближче з професією спеціального психолога на вебінарі «Особливості роботи спеціального психолога у закладах освіти: діти, батьки, педагоги».

Інформація для учасників конференції "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ ОСІБ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА"

Запрошуємо всіх зареєстрованих учасників приєднатися до нашої ІV Міжнародної науково-практичної конференції " АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ ОСІБ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА " 3-4 квітня 2024 року онлайн. Посилання в статті.

Благодійний концерт "Сила незламних"

Сьогодні, 27-го березня в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова  в стінах блакитної зали відбувся захід з метою підтримки дорослих людей з інвалідністю та дорослих осіб з ментальними порушеннями.🙌🏻

Пішла з життя ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА!

Колектив факультету спеціальної та інклюзивної освіти  Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом сповіщає, що 24 березня 2024 року після довготривалої тяжкої хвороби пішла з життя  ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА доктор психологічних наук, професор,Президент ГО “Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху “Інститут сурдопедагогічної політики””, видатний український сурдопедагог, стипендіат Кабінету Міністрів України за видатні заслугиу сфері вищої освіти, всесвітньо відомий фахівець своєї справи, прекрасна Людина та славетний завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М. Д. Ярмаченка.

Свято весни та підтримки до дня розповсюдження інформації про людей з синдромом Дауна

Весняне свято радості та спільності! 🌸 Студенти та гості факультету спеціальної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова  спільно з ВБО «Даун Синдром», Національний музей народної архітектури та побуту України влаштували  незабутнє свято весни, наповнене усмішками та радістю для з дітей з синдромом Дауна та їх родин🌼

Привітання з днем народження академіка Віктора Миколайовича Синьова!

Сьогодні святкує день народження, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений юрист України, заслужений професор УДУ імені Михайла Драгоманова.
Повний кавалер орденів “За заслуги”, президент Асоіціації корекційних педагогів України, справжня Людина, наш Вчитель - Віктор Миколайович Синьов.

Вітаємо з днем народження заступника декана з виховної роботи, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології Світлану Іванівну Геращенко

Сьогодні свято в нашій великій драгоманівській родинні, адже свій день народження святкує заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології ( Kafedra Psyxokorekcijnoyi Pedagogiky ) Факультету спеціальної та інклюзивної освіти ( Факультет спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова ) - Світлана Іванівна Геращенко ( Светлана Геращенко ) !

Вітаємо з днем народження звідувача кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології

Шановний Сергію Юрійовичу!

З нагоди вашого святкування, дозвольте вам від усього серця висловити вітання та найкращі побажання з Днем народження!

Ваша неоціненна праця та відданість кафедрі завжди слугували прикладом для інших, і ваш внесок у розвиток навчального процесу є надзвичайно важливим. Нехай цей рік принесе вам нові досягнення та успіхи у всіх починаннях.

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та величезного задоволення від усіх справ і проектів, які ви реалізовуєте. Нехай кожен день приносить тільки позитивні враження та радість.

З найкращими побажаннями, Ірина МАРКУСЬ та колектив ФСІО.

Підсумки проведення круглого столу присвяченого 100-річчю Клавдії Михайлівни Турчинської

За підтримки декана Ірини Маркусь та викладачів кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології 25 січня 2024 року на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю Клавдії Михайлівни Турчинської,кандидата педагогічних наук. доцента, завідувачки кафедри олігофренопедагогіки та декана (1965-1976рр.) дефектологічного факультету
Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького.  

X

Main Menu