Вітаємо з днем народження деканесу факультету спеціальної та інклюзивної освіти Ірину Сергіївну Маркусь!

Сьогодні свято в нашій великій драгоманівській родинні, адже свій день народження святкує незрівнянна деканеса Факультету спеціальної та інклюзивної освіти ( Факультет спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова ) - Ірина Сергіївна Маркусь !

Вітаємо з днем народження🥳, чарівну деканесу факультету спеціальної та інклюзивної освіти Ірину Маркусь👸!
Нехай цей день буде сповнений радості🫶, щастя та незабутніх🎉 моментів. Ви є втіленням елегантності та мудрості, і ми бажаємо, щоб Ваше життя було таким же прекрасним, як і Ви сама🫂.
Нехай кожен день приносить Вам нові враження, великі досягнення та величезну дозу щастя😍.
Ваша праця та відданість завжди надихають оточуючих, і ми вдячні за Вашу неймовірну силу духу💙💛.
Нехай Ваші мрії здійснюються, а серце завжди наповнюється любов'ю і радістю🥰.
Ви - не просто деканеса, а справжня втілення величі та гідності🤩. Хай цей рік приносить Вам найкращі можливі події та успіхи у всіх Ваших починаннях. Хочемо Вам побажати, щоб життя було наповнене пригодами та незабутніми моментами🥳. Море щастя, здоров'я та невичерпної енергії, яка завжди буде Вам на допомогу в мирній країні!

З днем народження Ірина Маркусь

З найкращими побажаннями колектив і студентство ФСІО!